Neobux - Nejlepší strategie vydělávání peněz online

Ukážeme si, jak vydělávat TISÍCE dolarů měsíčně na top klikačce Neobux!
A jak získávat referraly ZDARMA pomocí této stránky zcela automaticky!
Jste členem několika klikaček a nic moc nevyděláváte? Pořád jste nenašli žádnou, kde byste vydělávali tolik, kolik byste si představovali? Máte chuť to vzdát? Ne, nevzdávejte se! I na klikačkách lze vydělávat hodně peněz, jenom musíte vědět, jak na to!

Na příkladu klikačky Neobux vám ukážu, jak se dá na klikačce vydělávat i několik desítek dolarů denně!

Pokud ještě nejste členy, zaregistrujte se do Neobux zde (a vraťte se sem, abyste se naučili, jak vydělávat):Pokud již jste členy, zaregistrujte se do našeho systému, abyste mohli automaticky získávat referraly zdarma - stačí vložit váš reflink a propagovat tuto stránku.

Systém je součástí české klikačky BestAurora4U, zaregistrovat se můžete zde:
Strategie vydělávání penězKlikačku Neobux jsem si zvolila hlavně kvůli možnosti rentovat referraly. Dalším rozhodujícím bodem bylo to, že klikačka funguje už od roku 2008, je tedy jednou z nejstarších, je ověřená, spolehlivě vyplácí, má několik miliónů členů. Díky tomu všemu je vhodná pro rozvíjení dlouhodobých plánů.
Rentovaní referralové jsou reální lidé, ne boti, jako je tomu na většině ostatních PTC.

Možnost rentovat referraly je výhodná zejména proto, že nemusíte inzerovat jinde a složitě shánět přímé referraly, můžete si je pronajmout z vydělaných peněz. Nemusíte tedy nic investovat z "vlastní kapsy" a nemusíte ani investovat čas do inzerování.

Nejlepší ale samozřejmě je získávat oba druhy referralů - čím více referralů, tím lépe a tím vyšší denní výdělky! Výhodou přímých referralů je to, že je máte "napořád" a nemusíte platit za jejich obnovu každý měsíc.
My vám se získáváním přímých referralů navíc pomůžeme! Referralové se budou registrovat automaticky na váš účet u Neobux - a to zdarma! Jak získávat referraly zdarma - čtěte zde.


Ukázky našich výplat přes $100 (peníze jsou okamžitě na účtě - hned, jak požádáte o výplatu):Cíl strategie


Vaším cílem bude dosažení hranice výdělku $30-35 denně za co nejkratší čas a bez jakýchkoliv vlastních investic! Lze samozřejmě vydělávat i více, ale to potom již zvládnete sami, protože díky našemu návodu budete vědět, jak na to!
Nejdůležitějšími kroky bude dosažení dostatečných výdělků pro koupi Golden a potom Ultimate členství.
Finálním cílem bude dosažení počtu 4000 referralů.

Nečekejte, že vašeho cíle dosáhnete za měsíc. Buďte trpěliví, v životě také vše není hned. Toto není návod, jak rychle zbohatnout, ale jak si časem vytvořit pěkný pasivní příjem.
Pokud chcete proces urychlit, můžete sem tam něco zainvestovat. Posune vás to v čase a svého cíle vydělávat tisíce dolarů měsíčně tak dosáhnete mnohem rychleji.

Klikačka je v angličtině, ale toho se vůbec nebojte, anglicky vůbec nemusíte umět. Vše je velmi intuitivní a navíc tento návod vás celým procesem velmi podrobně provede.

Postup


Zkušení klikači, kteří již dobře vědí, jak Neobux funguje, můžou přeskočit body 1 - 3.

1) Registrace


Zaregistrujte se na Neobux.(Pokud jste se již někdy registrovali a byli jste neaktivní déle než měsíc, váš účet byl smazán. Můžete si ale zvolit jiné uživatelské jméno a zaregistrovat se znovu).
Potvrďte aktivační e-mail.

2) Klikejte pravidelně každý den

Snažte se každý den pravidelně klikat na reklamy. Ty najdete pod odkazem View Advertisements.
Vyberte si reklamu, klikněte na ni, v jejím rámečku se objeví červený puntík. Klikněte na ten puntík, otevře se vám nová záložka se stránkou inzerenta. Stránku nechte otevřenou tak dlouho, dokud žlutý pruh dole na stránce nedoběhne do konce - potom zezelená a nahoře na stránce se objeví text potvrzující shlédnutí (Advertisement validated!) a zelená fajfka. Poté můžete stránku zavřít oranžovým tlačítkem Close. Někdy je tam chyba a proužek nezezelená, tak stránku po několika sekundách zavřete.
Při prohlížení stránek Neobuxu musí být stránka na vrchu, nelze zároveň klikat na jiných klikačkách.
TRIK pro ty, co klikají více klikaček najednou: Otevřete si Neobux v novém okně a ostatní stránky klikejte ve starém okně. Tím bude Neobux navrchu a timer stále pojede :)

Ad Prize

Za každou shlédnutou stránku získáte odměnu - 3x Ad Prize a 1 NeoPoint.
Proklikejte nejdříve všechny stránky a pak se vrhněte na tyto Ad Prize. Dostanete se na ně kliknutím na modrý nápis Ad Prize nahoře na stránce a/nebo sjeďte dolů a tam klikněte na číslo v zeleném rámečku. Otevře se vám nový panel se stránkou inzerenta a zase běží 5s timer, nechte ho doběhnout do konce až zezelená a nahoře na stránce se zase objeví potvrzující text s fajfkou (Advertisement Validated) a klikněte na modré tlačítko Next. Tím přejdete rovnou na další stránku. Tak pokračujte, než shlédnete všechny stránky (na poslední stránce bude tlačítko Next chybět, zmáčkněte tedy oranžové Close, stránku tím zavřete).
Ad Prize můžete klikat jen po určitou dobu od jejich získání - 90 minut, pak zmizí.
Za shlížení těchto bonusových stránek získáváte čas od času odměny jako NeoPoints (ty se dají použít např. na koupi Golden členství) nebo přímo Golden členství (má hodnotu $90!) a dokonce i cash odměny (lze vyhrát až $50!).TIP: Vracejte se na klikačku několikrát denně, abyste zvýšili výdělky. Na klikačce se totiž reklamy objevují i průběžně přes celý den, "vychytejte" jich co nejvíce.

TIP: Nainstalujte si jejich toolbar. Odkaz na jeho stažení najdete úplně dole na stránce v pravo - šedé tlačítko AdAlert. Klikněte na něj, vyberte, pro jaký prohlížeč chcete doplněk nainstalovat. Potom vyskočí potvrzovací okénko, zda chcete doplněk opravdu nainstalovat, potvrďte. Restartujte prohlížeč.
Nyní hned uvidíte všechny nové reklamy (červené číslo počtu nových reklam na ikonce doplňku, ikonka doplňku je zelený křížek), žádnou tak nepropásnete! Doporučuji!
Nové reklamy se objevují skoro každých 5 minut, výdělky si tak můžete i zdvojnásobit, protože reklam zachytíte daleko víc!

3) Odklikejte 100 reklam

Abyste mohli najímat nebo doporučovat referraly, musíte odklikat alespoň 100 reklam a musíte být členem alespoň 15 dní. Využijte tyto dny hlavně na to, abyste se naučili s klikačkou zacházet a na navyknutí pravidelného klikání každý den, nejlépe ve stejnou hodinu.
Po uplynutí 15ti dní a odklikání požadovaného počtu reklam můžete začít získávat přímé referraly inzerováním těchto stránek s vaším reflinkem uvnitř! Stačí se zaregistrovat na klikačku BestAurora4U, vložit svůj reflink do systému, propagovat tuto stránku a začnete získávat aktivní referraly na Neobux úplně zdarma!
Svůj reflink na Neobux najdete pod odkazem Banners ve vašem profilu na Neobux (klikněte na vaše jméno nahoře na stránce, tím se dostanete na svůj profil). Vložte ho do našeho systému a tam pak také najdete svůj reflink, s kterým budete tento návod propagovat.
Tipy, jak a kde inzerovat svůj reflink, najdete zde.

Placené nabídky

TIP: Zkuste si splnit nějaké placené nabídky. Najdete je pod Offers -> NeoCoins nebo MiniJobs.
NeoCoins se dají směnit na peníze.
Měli byste s těmito nabídkami začít co nejdřív, protože odměny se připisují až za 30 dní.

MiniJobs jsou krátké, ale početné úkoly. Peníze se připisují na účet hned po splnění.
Příkladem těchto úkolů je např. třídění Tweetů do kategorií, třídění vyhledávaných slov podle relevance, hledání adres a telefonních čísel na stránkách atd.
Tato část vám vydělá zdaleka nejvíce ze všeho!

Jak na vydělávání v MiniJobs: MiniJobs jsou většinou v angličtině nebo němčině, ale také ve francouzštině a dalších jazycích. Pečlivě si pročtěte instrukce a příklady! Hodně se dozvíte o tom, co máte vlastně dělat, a pomůže vám to při samotném plnění úkolu.
Nejdříve projdete jakýmsi tréninkem. Podle toho se posoudí, zda jste pro tu aktivitu vhodní - kolik příkladů jste měli správně.
Pokud jste uspěli, pustí vás to dále na ostrý test, kde již vyděláváte, a pokud jste neuspěli, budete mít tuto aktivitu už napořád zablokovanou. Opravdu se snažte hned od samého začátku!
Pokud vám aktivitu zablokují, nevěšte hlavu, je tam spousta jiných, které můžete zkusit.

Můžete si tam hodně vydělat (lze i $1 denně i víc, podle vaší chuti a času). Budete tak mít rychleji peníze na najímání referralů.

4) Klíč k úspěchu - referralové

Klíčem k úspěchu s Neobux a vydělávání slušných peněz jsou referralové. Čím více jich budete mít, tím rychleji budete vydělávat peníze. U Neobux jde hlavně o rentované referraly.
Mnoho lidí dělá tu chybu, že referraly pořád dokola jen najímají a nešetří si žádné peníze na prodlužování doby stávajících referralů.
1 najmutý referral stojí $0.20 na měsíc. Většina z rentovaných referralů bude aktivní, nějací nebudou.
Máte možnost neaktivní referraly recyklovat (tedy nahradit referrala novým referralem) za poplatek $0.07. Recyklování ale zbytečně zvýší vaše útraty, proto recyklujte velmi střídmě!
Abyste získali výdělky z referralů, musíte každý den odkliknout určitý počet reklam v závislosti na vašem členství! Pokud je neodkliknete, nedostanete výdělky z referralů pro další den! Odklikávejte všechny reklamy každý den, tak si zajistíte největší výdělky i výdělky z referralů.

5) Začněte rentovat referraly

Když dosáhnete asi $3 - $3.50, začněte rentovat referraly. Kupte si balíček 3 referralů za $0.60.
Proč nemám začít rentovat referraly hned jak dosáhnu $0.60 potřebných na koupi prvního balíčku 3 referralů? - To je právě ta chyba, kterou udělá většina lidí - nemají potom dost peněz na prodlužování a recyklaci referralů. Chvíli to sice potrvá, ale opravdu počkejte, až budete mít minimálně $3 na účtu.

Jak se rentují referralové?

Klikněte na profil (vaše jméno nahoře), potom napravo nahoře na zelené tlačítko Referrals.
Nyní si ukážeme, jak převést $3 do vaší Rental Balance (z ní budete kupovat a prodlužovat rented referraly).
Klikněte na [Add funds] - napravo nahoře šedým písmem (za nápisem Your current Rental Balance:).
Vyberte odkud chcete vzít peníze, které převedete do Rental Balance.
Klikněte na tlačítko Main Balance, pokud chcete převést peníze z vašeho účtu na klikačce. (Pokud chcete investovat z vlastních zdrojů, můžete si do Rental Balance převést peníze i z vašeho účtu na Paypalu, Payza nebo NETELLER.)
Šipkami vyberte množství, jaké se má převést - tedy $3. Klikněte na tlačítko Transfer from your main balance.
Teď jděte na profil -> Referrals, vyberte balíček 3 referralů (ne více!). Zeptá se vás to: You're about to rent 3 referrals for $0.60. Are you sure? Dejte Yes.
V profilu vám přibude položka Rented Referrals. Vedle ní bude modrá šipka, klikněte na ni a dostanete se na přehled svých rented referralů.
U referrala vidíte vlajku. Můžete na ni kliknout a označit si tak referrala barvou, třeba podle aktivity.
Zelené šipky jsou Recyklovat referrala. Zámek je Zamknout referrala (slouží k tomu, když je např. váš velmi aktivní referral na dovolené, tak aby ho to po 14 ti dnech automaticky nerecyklovalo).
Rentovat referraly lze nejdříve každých 7 dní.

6) Zapněte Autopay

Tuto možnost najdete na stránce nad seznamem vašich referralů. Bude tam Autopay - a červeně Disabled. Klikněte na Disabled, změní se na zelené Enabled.
Prodloužení doby najmutí každého referrala o měsíc stojí $0.20 (s Autopay máte 15% slevu, na měsíc to vyjde na $0.17).
S Autopay se nemusíte starat o to, kdy končí doba najmutí vašich referralů (pokud budou aktivní každý den), ta se bude automaticky prodlužovat a referralové budou platit sami za sebe. Budete sice vydělávat z každého referrala o něco méně, ale referralové zůstanou vašimi do té doby, dokud budou aktivní.

Autopay nefunguje pro referraly, kterým zbývá méně než 20 dní. Tyto referraly pak prodlužujete ručně (viz. níže).

Jak funguje Autopay?

Dá se říci, že první klik, který provede referral ten den, se použije na zaplacení jeho prodloužení pro další den (tedy ve výdělcích přijdete jen o ten 1 klik a něco za to, že budete moci mít referrala další den; prodloužení 1 referrala o 1 den stojí $0.0057 a jeden klik referrala vám vynese $0.005). Pokud referral neklikne, nebudete platit za jeho prodloužení o další den.
Příklad: Najmuli jste si 500 referralů utracením $100 za jejich najmutí na měsíc. Místo toho, abyste platili znovu $100 za měsíc (což je velká částka), můžete za ně platit denně.
Ušetříte také 15% (tedy $15), pokud budete prodlužovat referraly přes Autopay.
Částka potřebná na prodloužení referralů o 1 den bude každý den odečtena z vaší rental balance. Pokud nemáte v rental balance dost peněz, odečte se z main balance (to jsou peníze na vašem hlavním účtu). Pokud ani tam nebude dost peněz, neodečte se nic, a bude se čekat, než na jednom z účtů bude dost peněz.
Autopay je aktivní pouze pro ty referraly, kterým zbývá 20 nebo více dní do další platby (na prodloužení). Tato hodnota je nižší pro některé Golden balíčky.

7) Nevybírejte si zatím peníze

Odolejte nutkání vybrat si peníze (nežádejte o payout). Payout je velmi nízký - jen $2 a Neobux peníze posílá okamžitě. Mnoho lidí si chce přirozeně ověřit, že Neobux není scam a že platí, ale opravdu mi věřte, že Neobux platí! (Mohou to dokázat miliony členů a na internetu naleznete spoustu důkazů výplat). Pokud si to chcete i přesto ověřit na vlastní kůži, klidně to udělejte, ale jen jednou (zbytečně byste si prodloužili cestu za vaším cílem).

8) Rentujte postupně další referraly

Rentujte 3 další referraly vždy, když peníze na vašem účtu dosáhnou $3 - $3.5. Opravdu jen další 3 referraly za každé $3 - $3.5, ne více.
Postupem času vám budou peníze přibývat rychleji, pak tedy např. za každých $5 na vašem účtu si najměte 5 referralů atp.

Kteří referralové mi vydělávají a na kterých prodělávám?

To záleží na tom, na jak dlouho referraly rentujete a jaké máte členství. V našich příkladech budeme počítat s normálním (Standard) členstvím.

Poprvé najmutí referralové jsou najmutí na měsíc a stojí každý $0.2.
Výpočet: Vydělíme tedy $0.2 počtem dní (30) a dostaneme číslo 0,0067.
Za jeden klik nám referral vydělá $0.005. Nyní 0,0067 vydělíme 0,005, vyjde nám 1,33.
Referral musí mít průměr v klikání minimálně 1,33, abyste na něm vydělávali. To je to číslo označené v tabulce Rented Referrals jako Avg.

Příklad2: Rentujeme referraly na 30 dní. Zde je 5% sleva.
$0.19 : 30 = $0.0063
$0.0063 : $0.005 = 1,27
Aby vám rentovaní referralové vydělávali, musí mít průměr v klikání minimálně 1,27.

Příklad se zapnutým Autopay (sleva 15%) - zde si ale dejte pozor, že ne všechny referraly se vám podaří prodloužit pomocí Autopay na celý měsíc, protože ne všichni referralové kliknou každý den. Ty referraly, kterým bude zbývat pod 20 dní času, budete muset najmout znovu přes Extend (Autopay pro ně nefunguje).
$0.17 : 30 = $0.0057
$0.0057 : $0.005 = 1,13
Aby vám rentovaní referralové vydělávali, musí mít průměr v klikání minimálně 1,13.

Příklad rentování na 90 dní (sleva 18%)
$0.164 : 30 = $0.0055
$0.0055 : $0.005 = 1,09
Aby vám rentovaní referralové vydělávali, stačí jim mít průměr v klikání minimálně 1,09. To je o něco více než 1 klik denně.

Příklad rentování na 150 dní (sleva 25%)
$0.15 : 30 = $0.005
$0.005 : $0.005 = 1
Aby vám rentovaní referralové vydělávali, stačí jim mít průměr v klikání minimálně 1,00. To je přesně 1 klik denně.

Příklad rentování na 240 dní (sleva 30%)
$0.14 : 30 = $0.0047
$0.0047 : $0.005 = 0,93
Aby vám rentovaní referralové vydělávali, stačí jim mít průměr v klikání minimálně 0,93. To už je méně než 1 klik denně!

Které referraly recyklovat?

Recyklujte určitě jen ty referraly, kteří jsou pod vaší hranicí. A to ještě ne všechny. Ty, kteří budou jen lehce pod hranicí, nerecyklujte - třeba se polepší a začnou vydělávat a navíc byste za ně museli zaplatit poplatek za recyklaci.
Pokud vám někteří referralové prodělávají více, než je poplatek za recyklaci ($0.07), potom se vyplatí tyto referraly recyklovat.

Které referraly se tedy vyplatí recyklovat?

Příklad: Cena najmutí referrala je $0.2 (první najmutí bez slevy)
$0.2 - $0.07 = $0.13
$0.13 : 30 = 0,0043
0,0043 : 0,005 = 0,87
Vyplatí se vám recyklovat ty referraly, kteří mají průměr v klikání (Avg.) pod 0,87, tedy ty, kteří vám za měsíc vydělají méně než $0.13.
Těm, kteří jsou mezi Avg. 1,33 a 0,87 (tedy mezi výdělkem $0.2 a $0.13), se spíše vyplatí dát ještě šanci, třeba budou klikat příští měsíc více. Recyklací byste zbytečně přišli o další výdělky z nich. Pokud se dlouhodobě nezlepší, pak je lepší je recyklovat a doufat, že nový referral bude aktivnější.
Aby byla čísla pro vás správná, musíte si do příkladu dosadit svoje čísla (cenu podle doby najmutí).

Nezapomeňte, že referralové neaktivní 14 dní v kuse se recyklují zdarma sami!


9) Udržujte stávající referraly

Když dosáhnete počtu 300 referralů, přestaňte najímat další referraly a jen udržujte ty stávající.

Prodlužování referralů

Referraly, kterým zbývá méně než 7 dní, prodlužte (prodlužujte pouze ty, které si chcete nechat).
Dá se to provést dvěmi cestami:

1) Nahoře napravo vedle nápisu Total number of rented referrals: x najdete dvě ikonky, ta druhá se zeleným pluskem je Extend your referrals.
Když na to kliknete, objeví se vám tabulka s referraly rozdělenými podle zbývajícího času. Zaškrtnete ty, které chcete prodloužit, vyberete dobu (doporučuji minimálně 90 dní, na tomto čase totiž začínají slevy větší, než je sleva u Autopay). Proto jsme šetřili ty $3 - abychom mohli prodlužovat alespoň o 90dní.

2) Prodlužovat lze také přímo v seznamu rented referralů - úplně na konci řádku je vždy zaškrtávací políčko, tam si vyberete referrala a dole pod tabulkou se objeví vyskakovací okno What do you want to do with the selected referrals? (Co chcete s vybranými referraly dělat?) Na výběr máte recyklaci (recycle) a prodloužení o x dní (extend for x more days).
Když vyberete nějakou položku, která se týká prodloužení, objeví se věta Total amount to pay: $x or x NeoPoints. Můžete zde prodlužovat referraly i za NeoPoints, tedy zdarma! NeoPoints totiž vyděláváte za shlížení reklam nebo za plnění nabídek.
Potom vyberte způsob platby v Payment made with: a to je buď z Rental Balance nebo za NeoPoints. Pokud nemáte dost peněz v Rental Balance, peníze se vám odečtou z Main Balance nebo z obou balancí.
Platbu potvrdíte kliknutím na tlačítko Click here to confirm.

Neprodlužujte referraly hned, sledujte nejprve celý měsíc jejich chování (jak klikají), zvažte, zda prodlužovat všechny referraly. Málo aktivní referraly můžete neprodloužit, budete ale za neprodloužení platit malý poplatek (v řádu centů).

10) Kupte si Golden členství

Když peníze na vašem účtu dosáhnou $100, použijte $90 na nákup Golden členství.
Referralové vám začnou okamžitě vydělávat 2x tolik - 100% za klik místo původních 50% za klik, když jste byli Standard členové. Vaše výdělky z referralů se de fakto zdvojnásobí.

11) Znovu rentujte referraly

Začněte zase rentovat referraly a dávejte si pozor, abyste měli dostatek peněz na prodlužování a recyklaci.

12) Na počtu 1200 referralů přestaňte najímat

Jakmile dosáhnete počtu 1200 referralů, přestaňte najímat další referraly a soustřeďte se na jejich udržování a zvyšování vašich vydělaných peněz na účtu.

13) Kupte si Ultimate členství

Jakmile máte dost peněz, kupte si Ultimate členství.
Ultimate členství je drahé, ale má skvělé bonusy. Nejlepší z nich je 7mi denní autorecyklování (pokud je člen neaktivní po 7 dnů v řadě, systém ho automaticky nahradí aktivním referralem). Přestaňte úplně recyklovat referraly ručně.
Vaše kliky budou mít nyní hodnotu $0.02, máte 15 garantovaných reklam denně.
Dalším bonusem jsou nekonečné prázdniny, kdy budete získávat výdělky z referralů i ten den, kdy nebudete klikat. Nemusíte vlastně klikat vůbec! Pokud ale budete klikat, tak si zvýšíte výdělky o svoje vlastní kliky.
Toto členství má spoustu dalších bonusů ...

14) Rentujte referraly až do počtu 4000

Začněte zase rentovat referraly až do té doby, než máte 4000 referralů. Pak přestaňte rentovat, vypněte Autopay a obnovujte referraly na 90, 150 nebo 240 dní najednou. Čím delší je období, tím větší je sleva.
Myslete dlouhodobě. Obnovování na 240 dní je sice zprvu dražší, ale získáte slevu 30% (Autopay má slevu pouze 15%), takže vaše výdělky budou o mnoho větší, když je přepočteme na 240 dní.
Neobux má pro tuto příležitost připravenou funkci Autorenew. Zapněte ji (zapíná se stejně jako Autopay).

15) Rentujte dále nebo už jen vybírejte peníze

Můžete pokračovat v rentování i přes 4000 referralů (s využitím Rental Queue), ale potom budete mít extra poplatky za každého referrala. Mnoho lidí jde i přes tento limit, protože vědí, že časem zaplatí tyto poplatky a vydělají později ještě více, ale to už je jen na vás.
Nyní je také nejlepší čas pro vyplácení peněz, protože s více než 4000 referraly vyděláváte pěkné peníze - ale většina lidí nevydrží čekat tak dlouho. Doporučuji vybírat peníze nejdříve tehdy, když se stanete Golden členem.
Mějte na paměti, že čím dříve se dostanete na hranici 4000 referralů, tím více peněz vzhledem k času vyděláte.

16) Výplata peněz

Peníze si nechávejte posílat na nějakou z elektronických peněženek (PayPal, Payza nebo NETELLER).
Pokud ještě žádnou nemáte, založte si Paypal zde nebo Payza zde. Hned po založení můžete přijímat peníze.


Poznámky a tipy

- Jak už jsem psala výše, můžete si zvýšit výdělky i získáváním přímých referralů inzerováním vašeho reflinku. Přímí referralové jsou lidé, kteří se pod vás registrují úplně zadarmo! Budou vám vydělávat tak dlouho, dokud zůstanou aktivní. A díky našemu systému máte možnost získávat kvalitní referraly, kteří budou klikat a vy budete vydělávat - protože poučení referralové, kteří vědí, jak vydělávat, vydrží být mnohem déle aktivní!
- Bude se vám zdát, že to trvá věčnost, než budete vydělávat nějaké peníze, ale je to jen 5 minut práce denně! Zpozorujete opravdu vzrušující nárůst vydělávaných peněz v ten moment, kdy začnete získávat referraly.
- Ale hlavně - buďte trpěliví! Vydržte a budete dostávat fantastický pasivní příjem každý den rychleji, než si myslíte.
- Pokud by vám nebylo něco jasné nebo jste potřebovali radu, kontaktujte mě přes klikačku BestAurora4U, ráda pomůžu a poradím!
- Své přímé referraly pokud možno zaučujte. Pokud referralové neví, jak na to, brzy to vzdají a vy z nich nevyděláte žádné peníze. Většinou jen poučení referralové zůstanou aktivními. Proto svůj reflink propagujte přes tuto stránku (vložte svůj reflink do našeho systému a ten se bude zobrazovat v tomto návodu a zdarma!)
- Další podrobné info o referralech na Neobux najdete zde.

Hodně štěstí s Neobux!


Zaregistrujte se a začněte vydělávat!
Vydělejte si na kupování rentovaných referralů pro Neobux na klikačce Clixsense

a urychlete si tak vaši cestu za vysněným pasivním příjmem!
Pěkný pasivní příjem si můžete vytvořit i na Clixsense (stabilní, ověřená klikačka s miliony členů, vyplácí už od roku 2007)! Výhodou této klikačky je zejména to, že má 8 linií referralů a vy vyděláváte ze všech těchto linií!
Pokud vy získáte referrala na Clixsense a tento referral získá svého referrala, budete vydělávat i z toho referrala, který je pod vaším přímým referralem a to na všech 8mi úrovních!
A navíc nemusíte ani denně klikat jako na Neobux, abyste vydělávali z referralů. Zde si vytvoříte pravý pasivní příjem!
Naučím vás, jak vydělávat i s Clixsense!
Vše se dočtete v článku "Návod na vydělávání s Clixsense". Svůj reflink z Clixsense potom můžete vložit i na tuto stránku, propagovat ji a získávat tak referraly i na Clixsense!
Další výhodou klikačky Clixsense jsou vysoké vlastní výdělky a možnost koupě premiového členství na rok pouze za $17! Můžete také denně vyhrát ve hře ClixGrid až $10!
Zaregistrujte se a vydělávejte na obou klikačkách!

Podobně jako Neobux fungují všechny klikačky, kde máte možnost rentovat referraly. Tento návod lze na ně také použít.
Pokud máte zájem zaregistrovat se do více klikaček (a tím si dále zvýšit výdělky), zkuste klikačky uvedené v "Seznamu nejlepších klikaček".
Najdete tam nejen klikačky, ale také e-mailovky a další programy - včetně českých a slovenských.
Pouze ty nejlepší a platící klikačky najdete v tomto seznamu. Pokud byste k některé potřebovali více info a nebo jen radu, které si vybrat, napište mi.

Přeji všem hodně vydělaných peněz!


Líbí se vám tento návod a chtěli byste si do něj umístit vlastní reflink na Neobux a získávat tak referraly zdarma?

Zaregistrujte se na klikačku BestAurora4U, najeďte na Účet -> Referralové zdarma a vložte si tam svůj reflink.
Jako bonus při prvním vložení reflinku získáte 20 kreditů, takže se váš reflink začne okamžitě zobrazovat v tomto návodu a i na dalších stránkách našeho systému!
Na klikačce najdete seznam jednotlivých stránek našeho systému, které lze propagovat s vaším reflinkem uvnitř! Vyberte si stránky, které se vám líbí, propagujte je a získávejte tak kvalitní aktivní referraly pro svoje klikačky!
Více info o systému najdete zde.