Jak vydělat na internetu co nejvíce

Zkuste nejlepší klikačku Clixsense!

Ukážeme si také, jak získávat referraly ZDARMA pomocí této stránky zcela automaticky!
Abyste byli úspěšní v PTC světě a nevydělávali jen pár desítek korun měsíčně, musíte vědět, jak na to.

V první řadě je důležitá volba správné klikačky. Já osobně doporučuji Clixsense.
Clixsense je jedna z největších (má kolem 3 milionů členů) a nejlepších klikaček, nejdéle existujících a vyplácejících (od roku 2007), spolehlivá, stabilní.
Mě klikačka vyplatila také, důkaz najdete zde.Klikačka je jedna z nejlepších a nejvhodnějších pro vaši pozornost také díky tomu, že má 8 linií referralů!
To znamená, že když doporučíte nového člena, on se zaregistruje pod vás a vy z něj vyděláváte (vyděláváte určité % z toho, co vydělá on). A nejen to, vy budete u téhle klikačky vydělávat i z těch členů, co se zaregistrují pod tohoto vašeho člena - a tak dále, až do 8. linie!

My vám tyto referraly pomůžeme získávat! Můžete si totiž vložit svůj vlastní reflink na tyto stránky a to zdarma! Potom kdokoliv na něj klikne, zaregistruje se pod vás a vy z něj budete vydělávat!
Stačí se zaregistrovat na klikačku BestAurora4U, pod Účet najít odkaz Referralové zdarma, vložit váš reflink a můžete tuto stránku propagovat i s vaším reflinkem uvnitř a hned získávat referraly!
A to nejdůležitější - vaši referralové, kteří se zaregistrují přes tuto stránku, určitě budou o mnoho víc aktivní, protože budou vědět, jak vydělávat! A vy nejvíce vyděláte právě z aktivních referralů!Velkou výhodou klikačky Clixsense je i to, že prostředí jejich stránek je přehledné, s opravdu detailními statistikami vlastně úplně všeho - výdělky po jednotlivých sekcích a dále se dají rozkliknout na jednotlivé dny a dokonce i hodiny! S detailním výpisem toho, za co přesně které výdělky máte. To samé u referralů. Takhle můžete detailně sledovat svoje statistiky a vždy přesně víte, kolik a kdy jste vydělali.

Další důležitá věc u klikaček je jejich admin, čili majitel a správce stránek.
Podle toho, jaký má ke klikačce a k vám jako členům přístup, poznáte, zda to s klikačkou myslí vážně, a je pak daleko větší pravděpodobnost, že o klikačku bude dobře postaráno a ta jen tak neskončí - a navíc vám bude dobře vydělávat.
Podle mých zkušeností je jejich admin vstřícný a na dotazy odpovídá rychle, což je velmi dobré znamení.

Nemusíte umět anglicky, abyste mohli na této klikačce vydělávat. Vše je velmi intuitivní a pomůže vám i tento návod. Kdo by potřeboval poradit, napište mi!

Jak vydělávat co nejvíce


Zaregistrujte se na Clixsense.Nejdříve si nainstalujte jejich toolbar. Je to skvělá věc, vidíte, kdy jsou nové reklamy nebo dotazníky, neustále máte přehled o svých výdělcích. Můžete tak rychle reagovat, žádná reklama vám neuteče!
Kdo nechce, samozřejmě instalovat nemusí, ale je to dobrá vychytávka, ze začátku vám hodně pomůže.

PTC sekce - View Ads

Základní způsob vydělávání na klikačce. Někteří členové dělají pouze toto + doporučují referraly.
Klikněte na View Ads. Proklikejte po jedné všechny reklamy, které tam najdete (jsou to tzv. PTC reklamy). I ty s menší hodnotou, dohromady dají také hodně.
Klikání se provádí tak, že si vyberete reklamu, kliknete na ni, ona se otevře v novém okně. Tam v horní části uvidíte obrázky psů a koček. Najděte kočku a klikněte na ni. Pak běží čas a až dojde do nuly a napíše vám to, že odměna byla přičtena, můžete okno zavřít a to samé opakovat s další reklamou, až proklikáte postupně všechny dostupné reklamy.
Ze začátku bude tohle největším zdrojem vašich příjmů.

ClixGrid

Za druhé se vrhněte na ClixGrid (odkaz vpravo nahoře). Tam můžete vyhrát až 10 dolarů denně!
ClixGrid je hra, kde klikáte na jednotlivá políčka, prohlížíte reklamy a máte určitou šanci vyhrát peníze. Šance je docela velká, zhruba každý druhý nebo třetí den vyhrajete něco. Proklikejte všech vašich 30 pokusů (upgradovaní členové 60 pokusů).

Jak vyhrát s ClixGrid

Vyhrát lze např.: $10, $5, $2.5, $1, $0.5, $0.1, 5 pokusů navíc atd.

Je to celé jen o šanci. Čím víckrát kliknete, tím větší šanci vyhrát máte.
Nezáleží na čtverečcích, na které kliknete, ani na obrazcích, které svým klikáním vytvoříte. Opravdu je to jen o té pravděpodobnosti výhry, kterou si zvýšíte jedině tak, že toho odklikáte co nejvíc.

Upgradovaní členové mají 60 šancí a jednu reklamu prohlížíte pouze 5s (standardní členové 10s).

Já jsem zatím vyhrála nejvíc $2.5.Dotazníky

Vyplňujte také dotazníky (Surveys).

Offers (Nabídky)

Využijte také Offers.
Většina z nich potřebuje kreditní kartu nebo číslo mobilu, ty vynechávám. Ale kdo může a chce, dělejte i tyto, jsou většinou za hodně bodů = peněz.
Najdete tam ale také některé zdarma a ty jsou jednoduché - např. registrace do dotazníků, nainstalování Facebookových aplikací, Facebookové hry, hry v prohlížeči atp. Tyto zaberou pár sekund nebo minut a získáte za ně celkem dost (předčí i pár minut klikání na PTC reklamy).

Tasks (Úkoly)

Určite si prohlédněte možnosti v Tasks! Peníze se připisují na účet hned po jejich splnění.
Zde najdete spoustu jednoduchých úkolů jako třídění Tweetů do kategorií, třídění vyhledávaných slov podle relevance, hledání adres a telefonních čísel na stránkách atd.
Tato část vám vydělá zdaleka nejvíce ze všeho!

Jak na vydělávání v Tasks

Tasks jsou většinou v angličtině nebo němčině, ale také ve francouzštině a dalších jazycích.
Pečlivě si pročtěte instukce a příklady! Hodně se dozvíte o tom, co máte vlastně dělat, a pomůže vám to při samotném plnění úkolu.
Nejdříve projdete jakýmsi tréninkem. Podle toho se posoudí, zda jste pro tu aktivitu vhodní - kolik příkladů jste měli správně.
Pokud jste uspěli, pustí vás to dále na ostrý test, kde již vyděláváte, a pokud jste neuspěli, budete mít tuto aktivitu už napořád zablokovanou. Opravdu se snažte hned od samého začátku!
Pokud vám aktivitu zablokují, nevěšte hlavu, je tam spousta jiných, které můžete zkusit.

Můžete si zde hodně vydělat (lze i $1 denně i víc, podle vaší chuti a času).

Daily Checklist Bonus

A nakonec můžete získat bonus za splnění svého úkolníčku = Daily Checklist Bonus :)
Ten najdete pod Account a napravo v horní polovině.

Fórum

Posledním úkolem v úkolníčku je návštěva alespoň jedné stránky na fóru Clixsense. Klikněte na odkaz a máte splněno.

Červený křížek budete mít u těch aktivit, které jste ještě nesplnili, a u toho bude napsáno, kolik toho musíte ještě udělat, aby se vám aktivita odfajfkovala jako splněná.
U splněných aktivit tedy bude zelená fajfka a peníze, které jste za tu aktivitu obdrželi.
Pokud budete mít odfajfkované vše, přičtou vám bonus ve výši 5% z celkové vydělané částky za ten den! (Upgradovaným členům 12%). Pěkný bonus!

Referralové

Výdělky z referralů, čili lidí, kteří se zaregistrovali pod vás přes váš reflink (ten najdete pod Account -> My Affiliate Link), budou časem tvořit největší podíl na vašem celkovém výdělku z klikačky, pokud tedy budete lidi doporučovat.
Vaše výdělky se tak mohou zněkolikanásobit a můžete vydělávat i tisíce nebo ještě více měsíčně, a kdo bude šikovný, toho klikačka může časem i živit.
Pokud budete mít hodně referralů (cca 50+), doporučuji koupit upgrade (premiové členství). Nejen, že se vám investice brzy vrátí, ale hlavně vyděláte daleko víc!

Jak doporučovat lidi a získávat referraly?

Nejlepší cestou, jak získat kvalitní aktivní referraly na Clixsense, je vložit si váš reflink z Clixsense sem na tyto stránky. Výhodou těchto stránek je to, že vaše referraly naučí, jak s klikačkou vydělávat, a proto vaši referralové budou mnohem spíše déle a více aktivní, než pokud by o klikačce nevěděli nic nebo jen velmi málo.
Pro vložení vašeho reflinku na tyto stránky vám stačí se zaregistrovat do české klikačky BestAurora4U, v sekci Účet -> Referralové zdarma vložit svůj reflink z Clixsense. Váš reflink se začne okamžitě zobrazovat na těchto stránkách!Potom stačí tyto stránky s návodem propagovat (propagování stránek vám bude vydělávat kredity) a hned můžete získávat referraly na klikačku Clixsense.
Jako bonus budete mít do těchto stránek také automaticky vložený i váš reflink na klikačku BestAurora4U, a pokud se přes něj někdo do klikačky zaregistruje, bude vám vydělávat i tam!

Kde a jak propagovat tyto stránky se dozvíte v návodu "Kde propagovat náš systém a získávat tak referraly?".

Upgrade (Premiové členství)

Pokud to s vyděláváním myslíte vážně, kupte si PREMIUM členství.
Stojí jen $17 a je na rok!
Payout se vám sníží z $8 na $6.
Budete mít více reklam v PTC (garantované jsou 4 oproti 1, když jste standard člen).
60 šancí v ClixGridu místo 30 a timer 5s místo 10s.
Vyšší výdělky z referralů (2x tolik) a větší provize za jejich nákupy členství nebo inzerce a to na všech 8mi levelech. Limit pro nákupy je $100 na referrala místo $50 jako standard člen.
$0.5 za každého přivedeného referrala, který si vykliká na PTC reklamách alespoň $1!
10% z Tasks a Offers, které splní referralové (místo 5% jako standard člen).
Vyšší bonus za splnění úkolníčku - 12% oproti 5% jako standard člen.
1000 PTC kreditů na vlastní inzerci.
Určitě se vyplatí!

Výplata peněz

Peníze si po dosažení výplatního minima necháte poslat na nějakou z elektronických peněženek (např. PayPal, Payza).
Pokud ještě žádnou nemáte, založte si Paypal zde nebo Payza zde. Hned po založení můžete přijímat peníze.

Zaregistrujte se a začněte vydělávat!

Investujte výdělky z Clixsense do další skvělé klikačky Neobux

Bohatě se vám to časem vrátí v podobě pěkného pasivního příjmu i na Neobux! Hovoříme tady o desítkách dolarů denně!
Doporučuji vaše výdělky z Clixsense investovat do další super klikačky Neobux (ta je velmi spolehlivá, má miliony členů, vyplácí už od roku 2008!) - tam si za vydělané peníze budete najímat referraly, a časem si tam vybudujete pěkný pasivní příjem! Tyto investované peníze vám pomohou dosáhnout pěkného pasivního příjmu rychleji.
Na Neobux lze vydělávat i tisíce dolarů měsíčně a já vás naučím, jak na to! Přečtěte si můj návod na vydělávání s Neobux "Nejlepší strategie vydělávání peněz online"! Přes tento návod potom můžete získávat referraly i na Neobux!
Poznámka: Investovat samozřejmě nemusíte, pokud nechcete, ale pokud pár dolarů na začátku zainvestujete, přeskočíte tak tu nejdelší část strategie a můžete rovnou začít najímat referraly. Tím se celý proces o hodně urychlí.
Zaregistrujte se do Neobux kliknutím na banner:

Pokud máte zájem zaregistrovat se do více klikaček (a tím si dále zvýšit výdělky), zkuste klikačky uvedené v "Seznamu nejlepších klikaček".
Najdete tam nejen klikačky, ale také e-mailovky a další programy - včetně českých a slovenských.
Pouze ty nejlepší a platící klikačky najdete v tomto seznamu včetně důkazů výplat. Pokud byste k některé potřebovali více info a nebo jen radu, které si vybrat, napište mi.

Přeji všem hodně vydělaných peněz!


Líbí se vám tento návod a chtěli byste si do něj umístit vlastní reflink na Clixsense a získávat tak referraly zdarma?

Zaregistrujte se na klikačku BestAurora4U, najeďte na Účet -> Referralové zdarma a vložte si tam svůj reflink.
Jako bonus při prvním vložení reflinku získáte 20 kreditů, takže se váš reflink začne okamžitě zobrazovat v tomto návodu a i na dalších stránkách našeho systému!
Na klikačce najdete seznam jednotlivých stránek našeho systému, které lze propagovat s vaším reflinkem uvnitř! Vyberte si stránky, které se vám líbí, propagujte je a získávejte tak kvalitní aktivní referraly pro svoje klikačky!
Více info o systému najdete zde.