Kde propagovat náš systém a získávat tak co nejvíce referralů zdarma?

Referralové jsou klíčem k pěknému pasivnímu příjmu
V tomto návodu se dozvíte, kde a jak propagovat stránky našeho systému, abyste získávali co nejvíce referralů zdarma a to úplně automaticky!Nejdříve si vysvětlíme pár základních věcí.

Co je to referral?

Referral je vámi doporučený člověk, který se zaregistroval do programu (např. na klikačku) přes váš referenční odkaz.
Z jeho výdělků získáváte určité %. Vašemu referralovi se ale nic z jeho výdělků neodečítá.

Proč mám získávat referraly?

Referralové jsou ve většině případech klíčem k tomu, abyste v jakékoliv klikačce mohli vydělávat slušné peníze.
Pokud budete klikat sami, moc si většinou nevyděláte, ale pokud budete mít hodně referralů, můžete si vytvořit pěkný pasivní příjem.

Co je to reflink?

Reflink je váš referenční odkaz, který slouží k získávání referralů, čili lidí, kteří se pod vás zaregistrují a budou vám vydělávat. Je často součástí bannerů a jiných propagačních materiálů.
Najdete ho většinou ve vašem profilu na klikačce či v sekci s názvem Bannery (Banners), Propagace (Promote), Propagační materiály (Promotional tools) a podobně.
Aby se člověk zaregistroval pod vás a vydělával vám, musí nejdříve kliknout na váš reflink. Systém na klikačce vám ho díky tomu přiřadí jako referrala.
Kde a jak propagovat stránky našeho systému a získávat tak referraly?


1) Přátelé a známí


V první řadě zkuste oslovit své kamarády a známé. Ukažte jim, jak vydělávat online a jak si tak zajistit pěkný pasivní příjem, využijte k tomu našich návodů!
Zkuste třeba také vložit svůj reflink na náš systém s krátkým zajímavým popisem na Facebook nebo Twitter nebo do jakékoli jiné sociální sítě. Přátelé se zaregistrují do našeho systému, budou naše stránky s vaším reflinkem na klikačky dále propagovat a vy tak budete mít zase vyšší šanci získat referraly!

2) Internet


Je třeba se ale také zaměřit na získávání referralů mezi cizími lidmi, tedy z prostředí celého internetu.
Využijte k tomu bannery našeho systému, které najdete pod odkazem Referralové zdarma ve vašem účtu na klikačce BestAurora4U.
Pokud zde účet ještě nemáte, zaregistrujte se a budete tak mít možnost získávat referraly zdarma a automaticky rovnou na váš účet na klikačkách!Způsoby propagace na internetu


Placený
- Reklamní programy
Prvním způsobem je inzerování v různých reklamních programech, jako je Google Adsense, Adhitz, Bidvertiser, český Sklik a podobně.
Platíte za pronájem reklamní plochy na stránkách partnerů, tam se bude zobrazovat vaše reklama (např. banner).

Zdarma
- Fóra, diskuze, komentáře
Další cestou je inzerování na fórech o klikačkách, v diskuzích, v kometářích atp.
Můžete napsat něco o našem systému, můžete popsat, jak vám pomáhá získávat referraly a podobně, ale nikde nespamujte svůj reflink! Vždy napište o našem systému něco hodnotného, důležité informace, které lidé potřebují vědět, aby vám na odkaz/banner kliknuli a přešli na tyto stránky. Tady se potom dozvědí, jak vydělávat, najdou zde váš reflink na klikačky a pokud se přes něj zaregistrují, vy získáte kvalitní a aktivní referraly!
Jen aktivní referralové vám budou vydělávat! Aktivitu si zajistíte tím, že jim ukážete, jak vydělávat. K tomu vám právě skvěle poslouží tento návod. Zabijete dvě mouchy jednou ranou! Dáte lidem návod, ve kterém zároveň bude váš reflink!
Rozhodně neodesílejte jen svůj reflink, to je k ničemu.
Doporučuji dát si i banner našeho systému do vašeho podpisu na vybraném foru.

Na fórech také často naleznete sekce s výměnou referralů nebo downline buildery.

Výměna referralů funguje tak, že vy se zaregistrujete do klikačky někoho jiného a ten někdo jiný se na oplátku zaregistruje do vaší klikačky.
Můžete zde využít reflink naší klikačky BestAurora4U a poradit lidem, ať se do klikačky zaregistrují, protože budou potom moci využívat i tento systém! Vy získáte nejen další propagátory pro svůj reflink na ostatní klikačky přes náš systém, ale zároveň se tito lidé stanou vašimi referraly i na naší klikačce a budou vám vydělávat peníze i zde!

Downline Builder funguje tak, že vy se zaregistrujete pod poslední uvedený reflink a potom tam vložíte svůj reflink. Další člověk, který se bude registrovat, se zaregistruje pod vás, vloží reflink a další se zaregistruje pod něj atd. To je výhodné zejména tehdy, pokud má klikačka více linií referralů (vyděláváte nějaké % i z referralů, co se zaregistrují pod vaše referraly).

- Vaše stránky, blog
Můžete také napsat svůj blog nebo stránku o vydělávání peněz. Náš systém tam můžete popsat, můžete zdůraznit třeba jeho výhody. Přidejte si do článku i banner našeho systému s vaším reflinkem, obrázkem určitě zaujmete!
Najděte si na začátek nějaký free hosting - stránku si tam vytvoříte během pár minut a zadarmo.


Placené i zadarmo

- Ostatní klikačky
Další možností je inzerovat na ostatních klikačkách - inzerujte stránku našeho systému nebo jen banner atp.
Některé klikačky vám nabídnou určité množství inzerce zdarma, jinde si ji budete muset zakoupit.
Inzerovat doporučuji v sekci placené kliky (PTC reklama) nebo placené registrace (PTSU).
Placené kliky (PTC) - zde budou členové klikat na váš odkaz (někdy i s bannerem).
Placené registrace (PTSU) - zde se budou členové registrovat pod váš reflink (dejte sem reflink na naši klikačku BestAurora4U, tak do systému zaregistrujete další propagátory a jako bonus získáte referraly, kteří vám budou vydělávat, i na této klikačce). Referraly zde získáte vždy, ale inzerce je dražší než u PTC.
Levným způsobem je pak inzerování bannerů a textových odkazů (klikačky většinou nabízejí porci kreditů na tento typ inzerce i zdarma). Platí se za počet zobrazení nebo na určitý čas. Tento způsob vám ale přinese méně referralů než PTC.
Zkuste např. klikačku CashNHits, Clixsense nebo Neobux (to jsou kvalitní klikačky, kde váš reflink uvidí statisíce nebo miliony uživatelů), nebo naši klikačku BestAurora4U (ta nabízí i kredity na inzerci zdarma, plus další kredity získáváte každý den jen za přihlášení).
- Systémy výměnné inzerce
Dále lze inzerovat také v systémech výměnných kliků.
Funguje to tak, že klikáte na stránky ostatních, za to získáváte body a ty pak můžete použít na vlastní inzerci. Body si lze i zakoupit.
Jedny z nejlepších výměnných systémů jsou EasyHits4U (s cílením zemí), TrafficG (s cílením zemí), Traffic Swirl, NewWaySurf (neomezeně stránek) a VastHits.

- Get Referral systémy
Get referral systémy jsou dalším skvělou cestou, jak získat referraly. Je to něco na způsob placených registrací (PTSU), kdy se lidé registrují pod uvedené reflinky a dostávají za to odměnu. Odměna je většinou ve formě bodů. Body lze potom použít na umístění svého reflinku do systému.
Některé umožnují získávat body přes klikání na reklamy, podobně jako tomu je v klikačkách (PTC systémech). Body lze i koupit.
Výhodou Get referral systémů je hlavně to, že za své utracené body získáte referraly vždy. Zkuste např. Get referral systém Downlinerefs.

Je spousta dalších možností, nápadům se tu meze nekladou.

Přeji hodně štěstí při získávání referralů!