Referralové zdarma - informace o systému

Získejte referraly na Neobux a Clixsense zdarma a automaticky
Umístěte si svůj reflink na tyto stránky do návodů,
jak s těmito klikačkami vydělávat co nejvíce!
Naše návody jsou jedny z nejpodrobnějších a nejlepších na internetu.
A vy v nich můžete mít svůj reflink během pár minut zcela zdarma!


Vložte svůj reflink na Neobux a Clixsense do našeho systému, vaše reflinky se začnou okamžitě zobrazovat na stránkách našeho systému v návodech, jak vydělávat na těchto klikačkách.

Pokud někdo klikne na tento reflink a zaregistruje se do klikaček, stane se vaším referralem a vy z jeho klikání na těchto klikačkách budete vydělávat peníze!

Doporučováním referralů si můžete časem vytvořit pěkný pasivní příjem! Bude to nějakou dobu trvat, budete muset být trpěliví, ale náš systém vám s tím pomůže a výsledek bude stát za to!

Umístěním vašeho reflinku do návodů na klikačky dosáhnete toho, že budete s velkou pravděpodobností získávat mnohem aktivnější a také po delší dobu klikající referraly. V naprosté většině pouze poučení referralové budou aktivní a pouze aktivní referralové vám budou vydělávat peníze!
A vy se přečtením těchto návodů také třeba něčemu přiučíte.

Klikačky Neobux a Clixsense jsou spolehlivé klikačky, vyplácející své členy už minimálně 5 let, mají několik miliónů členů. Dá se na nich opravdu pěkně vydělávat, když víte, jak na to!
Vše se dočtete v návodech na těchto stránkách! Provedeme vás postupy krok za krokem.

Pokud ještě nejste na těchto klikačkách zaregistrovaní, zaregistrujte se klikem na tento banner na Neobux:A zde se zaregistrujte na Clixsense:

Jak vložit svůj reflink do těchto stránek?


Nejprve se zaregistrujte na naší klikačku BestAurora4U.
Zaregistrujte se kliknutím na banner:Po přihlášení najeďte na váš Účet a klikněte na odkaz Referralové zdarma.
Tam si do tabulky vložte svoje reflinky.
Každý člen dostává do začátku jako bonus 20 kreditů zdarma! Váš reflink se tak bude hned po vložení zobrazovat na našich stránkách! Stačí mu jen přiřadit kredity.
Potom už jen zbývá zkopírovat si váš reflink našeho systému Referralové zdarma a vložit ho všude tam, kde chcete stránky s návody propagovat.


Jak získám další kredity?


Další kredity získáte za propagování těchto stránek. Za každé zobrazení stránky s návodem (stránka musí obsahovat reflink systému Referralové zdarma) získáte kredity (počet kreditů podle členství).
Reflink systému najdete na klikačce BestAurora4U v sekci Účet -> Referralové zdarma.

Zakoupením lepšího členství budete za propagování získávat více kreditů a tak se váš reflink bude moct zobrazovat v návodu déle. Zakoupení členství není ale nutné, získávat kredity budete i bez členství, i když pomaleji.

Za každé zobrazení vašeho reflinku v našem systému se vám odečte 1 kredit.


Jak systém funguje?


Vložením vašeho reflinku do systému se váš reflink začne zobrazovat na těchto stránkách - na stránkách celého našeho systému. To znamená, že ve všech odkazech i ve všech bannerech na těchto stránkách, které vedou na klikačky Neobux a Clixsense, bude váš reflink na tyto klikačky!
Reflinky v odkazech a bannerech na těchto stránkách náhodně rotují - náhodně se vybírá reflink jednoho z členů, který vložil svůj reflink do systému. Tak zajistíme, že se reflinky budou zobrazovat na našich stránkách postupně všem členům!

Výhodou takového systému je hlavně to, že i ostatní členové budou propagovat na ostatních stránkách tyto návody s vaším reflinkem uvnitř (všichni členové propagují všechny reflinky vložené do systému).
Váš reflink se takto bude díky našim členům propagovat po celém internetu a to i tam, kde byste ho vy propagovat nemohli, tam, kde nejste zaregistrovaní nebo tam nemáte přístup či si tam reklamu nemůžete zaplatit nebo by vás propagace na takových stránkách jednoduše nenapadla.

Váš reflink má šanci se takto dostat úplně všude, systém vám zajistí návštěvníky z nejrůznějších webů - a vám stačí propagovat tyto stránky třeba jen na 1 webu!
Pokud si kredity na zobrazování všeho reflinku koupíte, pak dokonce nemusíte propagovat tento web vůbec a referraly budete získávat pořád!

Jako bonus je na tyto stránky umístěn i váš reflink na klikačku BestAurora4U, na kterou díky tomu budete také moci získávat referraly a kde vám vaši referralové budou také vydělávat.
Tento reflink nerotuje, je vždy váš, pokud je i reflink systému váš.
Proto pokud chcete získávat referraly i na klikačku BestAurora4U, musíte tyto stránky propagovat i sami.

Jak a kde propagovat naše návody s vaším reflinkem uvnitř?

To se dozvíte v článku "Kde propagovat náš systém a získávat tak referraly".

Podrobnější informace o našem systému najdete na klikačce BestAurora4U v sekci Účet -> Referralové zdarma.


Tak neváhejte a vložte si svoje reflinky do našeho systému ještě dnes a začněte hned získávat referraly!

Do systému se registrujte kliknutím na tento banner:
Do klikačky Neobux se registrujte zde:Nezapomeňte si přečíst návod, jak si na klikačce vydělat co nejvíce!
Pro klikačku Neobux jsem napsala návod s názvem "Nejlepší strategie vydělávání peněz online".


Do klikačky Clixsense se registrujte zde:Nezapomeňte si přečíst návod, jak si na klikačce vydělat co nejvíce!
Pro klikačku Clixsense jsem napsala návod s názvem "Nejlepší klikačka - jak vydělat co nejvíce".